Svatební fotograf

Jsem svatební fotograf, který nevytváří fotky do šuplíku. Naopak doufám, že je z toho šuplíku vytáhnete a s úsměvem proletíte třeba každý pátek, protože budou mít díky své atmosféře a přirozenosti schopnost Vás znovu přenést do okamžiku, který byl prostě boží. Ať už se mi podaří vyfotit Vaši babičku podupávajíc do rytmu valčíku nebo svědka, jak zodpovědně udržuje štamprle spíš prázdné než plné, mým cílem vždycky bude zachytit ten správný moment, jedinečnost každého z hostů a bezprostřední radost svatebního páru tak, abyste si mohli říct – jo, tohle jsme my.

Kde fotím?

Žiju v Brně, ale většinu života jsem prožil v srdci Slovácka, jímž je Uherské Hradiště. Rád se vracím fotit do jeho okolí, které nabízí krásy přírody Chřibů, ale i romantiku všudypřítomných vinohradů, rozkvetlých letních luk i tajemných lesů. Mými oblíbenými lokalitami jsou kromě Hradiště i Brno, Vyškov, Kroměříž, Zlín, Olomouc, Vysočina, Jihlava i  celý Pardubický kraj. Dojedu za Vámi ale prakticky kamkoli, kde se Vám bude líbit.

Ceník

Dopravné nad rámec + 6,60 Kč/km.

Neupravené fotografie ani RAWy neposkytuji. Děkuji za pochopení.

Co všechno obsahuje svatební focení

 • předsvatební setkání – záleží mi na tom, abychom před svatbou sladili naše představy o focení, popovídali si o tom, co je pro Vás přirozené a alespoň trochu se poznali tak, abyste se pak ideálně cítili příjemně a ne jako u focení na pas
 • instax – v případě zájmu Vám na svatbu zdarma zapůjčím Instax Square, který hned tiskne fotky a Vy si tak můžete vychutnat osobité momentky Vašich svatebčanů. Filmy do Instaxu bohužel nejsou v ceně, rád Vám je ale seženu za dobrou cenu, případně nechám jejich nákup na Vás.
 • doba dodání svatebních fotek – fotky u sebe budete mít do měsíce od svatby, posílám je přes datové úložiště, odkud si je můžou stáhnout všichni, kdo mají odkaz (je tedy možné je ihned sdílet s Vaší rodinou a přáteli)
 • tištěné fotografie – kromě datového úložiště je fajn mít svatební fotografie rovnou vytištěné, jak se to dělávalo za starých dobrých časů – v ceně středního a velkého balíčku je tedy i tisk fotografií
 • fotoknihy, fotoobrazy a leporela – sice nejsou v ceně balíčku, ale rád Vám jejich výrobu a dodání zprostředkuju

  Předsvatební focení

  Ne každý je s hledáčkem takový kamarád jako já, naprosto tedy souhlasím s tím, že je dobré se ještě před svatbou trochu oťuknout a zjistit, jak na sebe reagujeme tak, abyste se potom cítili příjemně a ne ztuhle jak u zkoušení z matiky. Projdeme se společně někam, kde Vás to baví a zároveň uděláme fotky, které můžete použít na Váš svatební web nebo oznámení. Jako párový fotograf se snažím nenápadně zachytit to krásné mezi Vámi, ale zároveň se nemusíte bát, že Vás budu nutit dělat nějaké pózy, gesta nebo dotyky, které Vám nejsou vlastní. Předsvatební focení si můžete přiobjednat v sekci párový fotograf.

  Tady se můžete mrknout, jak by mohly vypadat i vaše fotografie a pokud už moji práci znáte, můžete rovnou přeskočit na recenze od mých zákazníků.

  Co o mně napsali zákazníci?

  Kačka a Lukáš

  Roman je přesně ten fotograf, kterého na své rodinné focení chcete oslovit. Trpělivý, vždy usměvavý, profesionálně vybavený a připravený. Upravené fotky dodá v rekordním čase.
  Moc děkujeme za zachycení našich rodinných vzpomínek, věříme, že jsme spolu nefotili naposledy.

  Verča a Honza

  Roman je skvělý fotograf s profesionálním přístupem. Stačí vyslovit myšlenku, nápad a hned ji začne zpracovávat. Dokáže svoji fantazii převést do reality a vyladit ji do posledního detailu. Parádně vnímá hru světla / stínu…dokáže i z obyčejného místa v lese – o které oko běžného smrtelníka ani nezavadí – vytvořit scénu jako z pohádky.
  Romana můžu doporučit opravdu každému. Focení probíhá plynule, bez dlouhého aranžování a zdržování – což oceníte hlavně při focení s dětmi !
  Máme za sebou spousty focení – těhotenské, rodinné i fantasy a jsme velmi spokojeni. Určitě budeme s Romanem spolupracovat i nadále.

  Tom a Peťa

  Romana mohu jen všem doporučit. Fotil nám celou svatbu a opravdu je profesionál ve svém oboru. Odvedl opravdu super práci a hlavně cením komfortní přístup ke svým klientům. Pokud ještě váháte koho si zvolit na Váš den, určitě se ozvěte!!!!!! Za mě práce odvedena na 100% 😊

  Kačka a Pavel

  Pokud potřebujete nebo se chcete nechat vyfotit, vřele doporučuji. Absolvovali jsme rodinné focení s dětmi, a jak je obecně známo, s dětmi je to velmi náročné. Oceňuji trpělivost, akčnost, skvělé nápady, schopnost zaujmout děti, výborné oko a postřeh zachytit okamžik. Velmi oceňuji a chválím rychlost a kavalitu zpracování. Když dělají skvělí lidé svou práci s láskou, nadšením a když to umí… výsledek je zaručen! Moc děkujeme!

  Gabča a Radek

  Roman odfotil naši svatbu a mohu je jen doporučit 🙂. Naprosto profesionální přístup, který byl od počátku i kamarádský, u focení nám i poradil co máme dělat, aby fotky vypadaly co nejlépe. Zachytil i spousty parádních momentek, za které jsme moc vděční. Svatba se odehrávala ve velkém areálu. Roman byl naprosto všude a tak nepromarnil jedinou chvíli vhodnou na focení. Dodané fotky vypadají naprosto úžasně a služby i jeho čas a energie jsou nad rámec ceny. S fotkama jsme naprosto spokojení, máme na co vzpomínat 🙂. Jsme Romanovi velice vděční, až budeme někdy opět potřebovat skvělého fotografa, rozhodně víme, na koho se obrátit 🙂

  Šárka a Vojta

  Naše první rodinné focení s Romanem. Jaké máme dojmy? Nejdříve jsem byla nervozní, ale to opadlo v momentě, kdy jsme se potkali:-) Ten den tak foukalo, že počasí na draka bylo opravdu ideální a neexistuje žádný prostředek, který by dokázal vlasy udržet na místě… kromě holícího strojku 😀 ale o to větší drive to vše mělo 🙂 Atmosféra byla pohodová, uvolněná, žádná křeč, prostě pohoda jako při normálním setkání s dobrým kamarádem, přičemž zde byl bonus v podobě super fotek 🙂 Říkala jsem si, že budu ráda za 2-3fotky a nakonec jsem měla co dělat abych se dostala pod 10. 😀  Takže opravdu velké díky a moc doporučujeme!!!

  Klárka a Michal

  Velmi příjemné focení, ze kterého vzešly krásné a hlavně přirozené svatební fotky. Domluva a přístup velmi profesionální a vstřícný. Jsem moc ráda, že jsme si Romana vybrali jako svatebního fotografa 🙂

  Klárka a Paja

  Roman zachytil jedno naše odpoledne s dcerou a hned bylo jasné, že fotky půjdou za rámeček a taky všem babičkám. Řadíme se mezi ty, kdo mají pocit (a není to jen pocit 😃), že na fotkách vypadají hrozně a ještě nepřirozeně – jaké bylo naše překvapení, když jsme se viděli na fotkách, kde jsme vypadali přesně tak, jak si sami představujeme, že vypadáme dobře! 😃 Rodinné focení jsme koupili i švagrové s rodinou, kteří byli také nadšení!

  Filip a Marika

  V 8. měsíci našeho těhotenství vyvstala otázka, koho oslovit pro pěkné fotografie na památku. Napadl nás Roman – jsme vděční, že sis na nás udělal čas a přijel až za náma.
  A co focení? Při hledání možnosti, co a jak a kde byl největší inspirací a pomohl oklepat tu nervozitu. Zbytek už doprovázel smích. Fotky jsou best, přítelkyně je spokojená a mě v peněžence zas tak moc neubylo. 😉 Jsem rád, že jsme učinili další správné rozhodnutí! Děkujeme.