Rodinný fotograf

Na focení rodin mě baví, jak unikátní je každá z nich. Každá má svůj jedinečný smysl pro humor, své hry, svou historii a hlavně kouzlo, které se jen těžko kopíruje. Většinu z nich spojuje nepřenositelnost atmosféry uvnitř ní, ale taky ostych nebo neblahé vzpomínky na tradiční školní focení, kde nás často páni fotografové poskládali do řady podle velikosti a řekli sýr. Tohohle se se mnou nemusíte bát. Jako u všeho, co fotím, je pro mě jako pro rodinného fotografa důležité, aby se každý člen rodiny u focení cítil co nejpříjemněji. Ať už jste novopečení rodiče, potomka teprve čekáte, máte dospělé děti nebo vnoučata a chcete mít krásné vzpomínky na jeden okamžik v historii Vaší rodiny, půjde mi o to, zachytit Vás takové, jací jste a v situacích, které Vás rozesmějí a hlavně vystihují. 

Pokud tedy chcete doplnit rodinnou kroniku nebo přišel ten správný čas na těhotenské focení, pojďme do toho! Já se pokusím udělat z focení spíš srandu než práci, zajistit zábavu Vám i Vašim ratolestem a Vy buďte jen sami sebou.

Kde fotím?

Fotím prakticky kdekoli. Převážně vybírám místa v okolí Brna, kde je krásná příroda (i když by to člověk na první pohled ani neřekl). Nechám se ale velmi rád inspirovat Vaší zkušeností a oblíbenými místy, takže pokud to mezi Vámi poprvé zajiskřilo v podchodu na hlaváku, nemám problém s tím přijít tam znovu i s Vámi a udělat fotky na místě, na které máte osobní vzpomínky a je s Vámi spojeno. Jestli ale takové místo není, nelámejte si s tím hlavu, jako fotograf jsem projel světa kraj a mám v rukávu i svá oblíbená místa, kde Vaše fotky budou vypadat skvěle.

A teď jedna super akce (nebojte nechci Vám prodat hrnce) Jako rodilý Hradišťák jezdím pravidelně navštěvovat svou rodinu a přátele do Uherského Hradiště. Dělám to rád a dělám to zdarma ve svém volném čase. Pokud byste tedy zatoužili po fotkách focených v Hradišti a okolí (a já tam zrovna byl, na čemž se můžeme kdykoli telefonicky nebo e-mailem domluvit), zdálo by se mi fér, abyste byli ušetřeni standardního poplatku za mou dopravu a příplatku, který si účtuju za focení o víkendu. A to se vyplatí

Ceník

Dopravné nad rámec + 6,60 Kč/km.

Neupravené fotografie ani RAWy neposkytuji. Děkuji za pochopení.

Focení o víkendu nebo ve st. svátky + 500 Kč.

Jak probíhá focení?

Žádný strach, žádná póza, drahé účesy ani pokyny typu „teď se tvařte šťastně“. Chci Vás a Vaši rodinu nebo partnera zachytit takové, jací jste v čase, který bude snesitelný pro Vás i Vaše prcky. Je super, když můžeme vyjet někam na procházku. Vy budete podle libosti blbnout s dětma, případně spolu a já vychytám ten správný okamžik pro momentky, na které se nezapomíná. Pokud byste byli v nesnázích nebo najednou nevěděli co se sebou, klidně Vám poradím, jak na to, abyste byli z fotek rozjaření Vy, Vaše babička i kámoši.

Tady se můžete mrknout, jak by mohly vypadat i vaše fotografie a pokud už moji práci znáte, můžete rovnou přeskočit na recenze od mých zákazníků.

Co o mně napsali zákazníci?

Kačka a Lukáš

Roman je přesně ten fotograf, kterého na své rodinné focení chcete oslovit. Trpělivý, vždy usměvavý, profesionálně vybavený a připravený. Upravené fotky dodá v rekordním čase.
Moc děkujeme za zachycení našich rodinných vzpomínek, věříme, že jsme spolu nefotili naposledy.

Verča a Honza

Roman je skvělý fotograf s profesionálním přístupem. Stačí vyslovit myšlenku, nápad a hned ji začne zpracovávat. Dokáže svoji fantazii převést do reality a vyladit ji do posledního detailu. Parádně vnímá hru světla / stínu…dokáže i z obyčejného místa v lese – o které oko běžného smrtelníka ani nezavadí – vytvořit scénu jako z pohádky.
Romana můžu doporučit opravdu každému. Focení probíhá plynule, bez dlouhého aranžování a zdržování – což oceníte hlavně při focení s dětmi !
Máme za sebou spousty focení – těhotenské, rodinné i fantasy a jsme velmi spokojeni. Určitě budeme s Romanem spolupracovat i nadále.

Tom a Peťa

Romana mohu jen všem doporučit. Fotil nám celou svatbu a opravdu je profesionál ve svém oboru. Odvedl opravdu super práci a hlavně cením komfortní přístup ke svým klientům. Pokud ještě váháte koho si zvolit na Váš den, určitě se ozvěte!!!!!! Za mě práce odvedena na 100% 😊

Kačka a Pavel

Pokud potřebujete nebo se chcete nechat vyfotit, vřele doporučuji. Absolvovali jsme rodinné focení s dětmi, a jak je obecně známo, s dětmi je to velmi náročné. Oceňuji trpělivost, akčnost, skvělé nápady, schopnost zaujmout děti, výborné oko a postřeh zachytit okamžik. Velmi oceňuji a chválím rychlost a kavalitu zpracování. Když dělají skvělí lidé svou práci s láskou, nadšením a když to umí… výsledek je zaručen! Moc děkujeme!

Gabča a Radek

Roman odfotil naši svatbu a mohu je jen doporučit 🙂. Naprosto profesionální přístup, který byl od počátku i kamarádský, u focení nám i poradil co máme dělat, aby fotky vypadaly co nejlépe. Zachytil i spousty parádních momentek, za které jsme moc vděční. Svatba se odehrávala ve velkém areálu. Roman byl naprosto všude a tak nepromarnil jedinou chvíli vhodnou na focení. Dodané fotky vypadají naprosto úžasně a služby i jeho čas a energie jsou nad rámec ceny. S fotkama jsme naprosto spokojení, máme na co vzpomínat 🙂. Jsme Romanovi velice vděční, až budeme někdy opět potřebovat skvělého fotografa, rozhodně víme, na koho se obrátit 🙂

Šárka a Vojta

Naše první rodinné focení s Romanem. Jaké máme dojmy? Nejdříve jsem byla nervozní, ale to opadlo v momentě, kdy jsme se potkali:-) Ten den tak foukalo, že počasí na draka bylo opravdu ideální a neexistuje žádný prostředek, který by dokázal vlasy udržet na místě… kromě holícího strojku 😀 ale o to větší drive to vše mělo 🙂 Atmosféra byla pohodová, uvolněná, žádná křeč, prostě pohoda jako při normálním setkání s dobrým kamarádem, přičemž zde byl bonus v podobě super fotek 🙂 Říkala jsem si, že budu ráda za 2-3fotky a nakonec jsem měla co dělat abych se dostala pod 10. 😀  Takže opravdu velké díky a moc doporučujeme!!!

Klárka a Michal

Velmi příjemné focení, ze kterého vzešly krásné a hlavně přirozené svatební fotky. Domluva a přístup velmi profesionální a vstřícný. Jsem moc ráda, že jsme si Romana vybrali jako svatebního fotografa 🙂

Klárka a Paja

Roman zachytil jedno naše odpoledne s dcerou a hned bylo jasné, že fotky půjdou za rámeček a taky všem babičkám. Řadíme se mezi ty, kdo mají pocit (a není to jen pocit 😃), že na fotkách vypadají hrozně a ještě nepřirozeně – jaké bylo naše překvapení, když jsme se viděli na fotkách, kde jsme vypadali přesně tak, jak si sami představujeme, že vypadáme dobře! 😃 Rodinné focení jsme koupili i švagrové s rodinou, kteří byli také nadšení!

Filip a Marika

V 8. měsíci našeho těhotenství vyvstala otázka, koho oslovit pro pěkné fotografie na památku. Napadl nás Roman – jsme vděční, že sis na nás udělal čas a přijel až za náma.
A co focení? Při hledání možnosti, co a jak a kde byl největší inspirací a pomohl oklepat tu nervozitu. Zbytek už doprovázel smích. Fotky jsou best, přítelkyně je spokojená a mě v peněžence zas tak moc neubylo. 😉 Jsem rád, že jsme učinili další správné rozhodnutí! Děkujeme.